JoeMonster.org

Pokaż menu
Szukaj
 
Witaj nieznajomy(a) zaloguj się lub dołącz do nas
…BO POWAGA ZABIJA POWOLI
Artykuły tylko dla bojowników JM (+18)
Zobacz galerię
Kto jest online?
Niestety jesteś anonimowy/a!
Ale zawsze możesz się zarejestrować.

Gościmy obecnie 1797 osób, w tym 161 rejestrowych bojowników walki z powagą.

Ostatnio dołączył do nas bojownik qwaesrdtfyhgdsStatystyki dotychczas przemilczane
11 097  
2   26  
Redakcja JM zleciła pewnej renomowanej firmie badania codziennego życia w mieście średniej wielkości. Ile pieczywa rocznie zjada przeciętny mieszkaniec, ile czasu ogląda telewizję ile śpi tego dowiemy się z oficjalnie ogłaszanych statystyk. Nas jednak interesowało coś co jest zazwyczaj pomijane. Badania zostały przeprowadzone przez doświadczonych naukowców i ich wyniki nie budzą wątpliwości. Być może po zapoznaniu się z nimi nieco ostrożniej będziecie podchodzić do codziennych czynności...
 • Podczas godzinego pływania w miejskim basenie twoja skóra wchłonie ok. 1/20 litra uryny.
 • W ciągu przeciętnego dnia twoje dłonie wchodzą w pośredni kontakt z 15 członkami. (podanie ręki, dotknięcie drzwi, biurka, kserokopiarki itp.)
 • Przeciętny bywalec Fast Food'ów zjada w ciągu roku 12 włosów. (w tym łonowe!)
 • W ciągu roku połykasz ok. 14 owadów - kiedy śpisz!
 • Corocznie witasz się dłonią z 11 kobietami które dopiero co się masturbowały i nie umyły jeszcze ręki.
 • Corocznie witasz się dłonią z 6 mężczyznami którzy dopiero co się onanizowali i nie umyli jeszcze ręki.
 • Ukradli milion kondomów
  8 199  
  2   15  
  PAP: Sześciu Rosjan napadło z bronią na skład produktów farmaceutycznych w Petersburgu i skradło ponad milion prezerwatyw - podała miejscowa policja.

  Sprawcy napadu wpadli do magazynu uzbrojeni w jeden pistolet. Bandyci związali dwie pracownice, po czym zrabowali 88 pudeł prezerwatyw, z których każde zawierało 12.000 sztuk.

  Przed odjazdem bandyci dorzucili jeszcze do łupu fotokopiarkę.
  Sekret szczęśliwego mężczyzny
  18 112  
  14   21  

  PO PIERWSZE:

  Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która potrafi i lubi gotować. A jej hobby to pranie i sprzątanie.

  PO DRUGIE:

  Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która dobrze zarabia i potrafi Cię utrzymać.

  PO TRZECIE:

  Bardzo ważne jest to, by znaleźć kobietę która bardzo lubi częsty i wyrafinowany seks a do tego nigdy nie boli jej głowa.

  PO CZWARTE I NAJWAŻNIEJSZE:
  Warszawa Centralna
  12 076  
  5   22  
  Skecz, który pierwotnie napisany został przez życie i wielokrotnie wystawiany w różnych wersjach w różnych miejscach Polski. Ten skecz miał premierę w Warszawie, na Dworcu Centralnym w Warszawie przy kasach międzynarodowych. Nie było dziennikarzy, flashy oraz kamer ale i tak zabawa za to była conajmniej tak przednia jak na dożynkowej imprezie w remizie w Pcimiu Dolnym.
  W skeczu dobrowolny udział wzięli:   Kasjerka 1,
    Kasjerka 2,
    turystka (z Ameryki),
    mąż turystki (z Ameryki),
    facet jakiś (z Polski).

  Podchodzi turystka do kasy.
  - Hello, when does the next train to Moscow leave?
  Kasjerka 1:
  - Słucham?
  - When does the next train to Moscow leave?
  - Proszę głośniej bo nie rozumiem.
  - Excuse me?
  - A, pani Angielka... Zośka, zawołaj Krysię, ona chyba zna angielski... (przypominamy: kasa MIĘDZYNARODOWA).
  Peszko obiecał upić się na sztywno, jeśli Polska wygra Mundial. Lub jeśli nie wygra.
  Wielka Encyklopedia Obrazkowa - Samobójstwo
  29 122  
  11   16  
  Kolejne hasło z Wielkiej Encyklopedii Obrazkowej (W.E.O.). Osobom wrażliwym odradzamy oglądanie!

  Definicja słowa: "samobójstwo"
  Nowoczesny sklep z półkami, towarami i uprzejmymi sprzedawcami
  15 505  
  10   8  
  Szedł facet ulicą i zobaczył nowy sklep. Myśli sobie - wpadnę. Wita go miły, uśmiechnięty sprzedawca:
  - Dzień dobry, w czym możemy panu pomóc, co chciałby pan kupić?
  Facet się zastanowił i mówi:
  - Rękawiczki.
  - To proszę podejść do tamtego działu.
  Facet idzie do wskazanego działu i mówi:
  - Potrzebuję rękawiczki.
  - Zimowe czy letnie?
  - Zimowe.
  - To proszę przejść do następnego działu.

  Wirtualna Polska 2052
  8 916  
  2   2  
  Portal Wirtualna Polska notujący 6 bilionów odsłon miesięcznie, najpotężniejszy i najbardziej rozbudowany portal na świecie ogłosił że po przejęciu księgarni Amazon w zeszłym roku, obecnie prowadzone są rozmowy z amerykańskim portalem Yahoo! przeżywającym obecnie poważny kryzys finansowy.

  Zobowiązania spółki wkrótce przekroczą jego wartość, a główni akcjonariusze w panice szukają inwestora, który uratuje spółkę.
  Nowy Regulamin Pracy Redakcji Joe Monstera
  10 070  
  3   8  
  UBIÓR:
  Radzimy ubierać się zgodnie z wynagrodzeniem, jeżeli pracownik www.joemonster.org jest widziany w butach za 1.500 zł i teczką za 5.000 zł, Pracodawca zakłada,że pracownikowi bardzo dobrze się powodzi i nie potrzebuje podwyżki.

  DNI CHOROBOWE:
  Pracodawca nie będzie dłużej tolerował zwolnienia lekarskiego jako dowodu choroby pracownika. Jeżeli pracownik www.joemonster.org jest w stanie iść do lekarza, jest też w stanie iść do pracy.
  Kolacja prawdę ci powie
  10 663  
  4   8  
  Kiedy mężczyzna spotka kobietę to rozpoczyna się swoisty rytuał np.: wyjście do kina, kolacja, (...), aż do bara-bara. Tak przynajmniej to sobie zaplanował. Chciałby w innej kolejności ale z trudem to znosi jako nieuniknione. Doświadczona kobieta nie zgodzi się nigdy na zmianę kolejności! Nie dlatego, że jest głodna czy też nie ma ochoty na seks, ale dlatego żeby rozszyfrować z kim ma do czynienia i na co się przygotować. Mężczyzna, zupełnie nieświadomie, przekazuje uważnej obserwatorce podczas pobytu w restauracji pełną informację o swojej sprawności seksualnej.
  Oto znaki jakie zdradzają nieświadomego męzczyznę i przy okazji poradnik dla Pań jak je odczytać:
 • Mężczyzna wsiada do samochodu bez otwierania drzwi kobiecie.
  - Nie licz na grę wstępną.
 • Nie może znaleźć taksówki.
  - Impotent.
 • Nalega żeby pójść do nowo otwartej markowej restauracji.
  - Woli dziewice.
 • Seks aż do grobowej deski
  16 264  
  9   12  
  Ekstremalnie piękna babeczka rzuciła studia i postanowiła zostać bogata. Dość szybko znalazła sobie bogatego i napalonego siedemdziesięciopięcioletniego staruszka, planując zerżnąć go na śmierć zaraz podczas nocy poślubnej.
  Uroczystości ślubne i bankiet poszły doskonale, pomimo półwiecznej różnicy wieku. Podczas pierwszej nocy miesiąca miodowego rozebrała się i czekała rozkosznie w łóżku aż małżonek wyjdzie z łazienki.
  Kiedy się pojawił, nie miał na sobie nic za wyjątkiem kondona skrywającego 30 centymetrowej erekcję. Niósł ze sobą zatyczki do uszu a na nosie miał klamrę do bielizny.
  Przestraszona że coś jest nie tak, zapytała:
  - A to po co ci te gadżety?!
  Na to dziadek odpowiedział:
  Cartoon Network - Telewizja Edukacyjna
  18 801  
  10   8  
  Czyli... prawa fizyki obowiązujące w kreskówkach.
  PRAWO I


  Każde ciało zawieszone w przestrzeni pozostaje w tym stanie aż do chwili uświadomienia sobie swego położenia. Kaczor Duffy, nie zauważając końca łączki, przekracza skraj urwiska. Spaceruje przez chwile w powietrzu, mrucząc do siebie nonszalancko. Po pewnej chwili patrzy w dół. Od tego momentu zaczyna działać pokrewne do powyższego prawo ciążenia z g=100 m/s2.

  PRAWO II
  Każde ciało znajdujące się w ruchu przemieszcza się aż do momentu nagłego zetknięcia się innym ciałem stałym. Bez względu na to, czy została wystrzelona z armaty, czy porusza się w szaleńczym biegu, postać z kreskówki tak zdecydowanie utrzymuje swoją prędkość, że tylko słup telefoniczny lub olbrzymi głaz jest w stanie zahamować jej ruch postępowy. Sir Izaak Newton określił ten rodzaj nagłej zmiany pędu jako "fenomen gamonia".

  PRAWO III
  Podróż polskim autobusem
  9 771  
  3   7  
  Jazda polskim autokarem trochę przypomina życie: wszyscy wiedzą, że skończy się śmiercią, ale udają, że to nigdy nie nastąpi. Z resztą, można się przecież łudzić, że dopiero na polskiej ziemi, a tam chyba łatwiej umierać? Na początku wszystko wygląda dobrze: drobne opóźnienie rzędu 2-3 godzin, jeden kierowca zamykający pokrywę silnika uśmiecha się upewniająco, a drugi w końcu przybywa na miejsce. Gdy po 15 minutach udaje się wreszcie odpalić silnik, to zapowiada się wyjątkowa podróż. Na tym etapie jeszcze nikt nie zwraca uwagi na ciche rozmowy kierowców w stylu:

  - Zenek, ja ci mówiłem, że z tej wczorajszej imprezy trzeba było wyjść o 3. Ale ty: Nieeee... bo przecież został jeszcze jeden litr do obalenia...
  Premier odwiedził wzorowe gospodarstwo rolne
  9 130  
  0   9  
  Premier Miller odwiedza wzorowe gospodarstwo rolne. Gdy znalazł się w chlewni, pośród stada dorodnych świń, towarzyszący grupie oficjeli fotoreporterzy natychmiast strzelają fotki.

  Na to Miller:
  - Żeby mi tam nie było jakiegoś głupiego podpisu pod zdjęciem!Typu "Miller i świnie" czy coś takiego.
  - Ależ skąd panie Premierze! – odpowiadają reporterzy. Wszystko będzie cacy.
  Nazajutrz ukazuje się gazeta ze zdjęciem Millera wśród świń, podpis:
  Karnawałowe wspomnienia w środku gorącego lata
  12 315  
  5   11  
  Małżeństwo zostało zaproszone na bal przebierańców, jednak tego wieczora żonę rozbolała głowa i nalegała aby jej mąż poszedł sam. Długo się sprzeciwiał, ale w końcu uległ i poszedł. Żona położyła się do łóżka, jednak po godzinie obudziła się bez bólu głowy. Ponieważ jej mąż nie wiedział jaki strój kupiła sobie dokładnie, zdecydowała się pość na zabawę i go poszpiegować. Szybko go tam wypatrzyła. Tańczył ze wszystkimi kobietami, całował po rączkach, szyjach, szeptał na uszko, podszczypywał, niby przypadkiem dotykał "tu i ówdzie". Ponieważ należała do zgrabnych osób, szybko została zauważona przez rozbawionego mężusia i poproszona do tańca. Spodziewała się niezłej zabawy, on przecież nie wiedział że podrywa własną żonę. Po paru tańcach zaproponował jej "zwiedzanie pięterka", ona się zgodziła bez oporu ( bo to przecież JEJ mąż!) Postawiła jednak warunek, że nie zdejmą masek z twarzy. Było im razem wspaniale, wręcz jak nigdy dotąd. Byli anonimowi względem siebie, więc bez skrępowania spełniali swoje najbardziej ukryte marzenia erotyczne . Jednak po n-tym numerku, ona szybko pobiegła do domu, żeby oczekiwać męża i zadać mu kilka pytań.
  Gdy już wrócił, ona się go pyta (rzecz jasna z dziką satysfakcją w głosie):
  - No i jak się bawiłeś skarbie. Dużo tańczyłeś?
  Seksualny rekord świata
  54 814  
  2   5  
  Redakcja otrzymała ostatnio taki właśnie email. Pomożecie?

  Hallo drogi Potentacie seksualny

  Ten łańcuszek został uruchomiony specjalnie dla mężczyzn o dużej potencji tj. takich jak Twoja, aby twoje życie seksualne stało się jeszcze bardziej podniecające. W przeciwieństwie do zwykłych łańcuszków szczęścia ten nie kosztuje nic.

  Możesz tylko zyskać !!!

  Wyślij po prostu kopie do twoich siedmiu najlepszych przyjaciół, którzy są tak samo napaleni jak Ty. Przed wysłaniem dopisujesz na końcu listy Twoje nazwisko i równocześnie wykreślasz nazwisko stojące na początku listy.
  Matrix 2 i 3 będą jednym i tym samym filmem
  7 967  
  0   6  
  Informacja z BBSpot, Los Angeles
  Nasi informatorzy powiązani ze Studiem Warner Bros donoszą, że Matrix 2 i 3 będą jednym i w zasadzie tym samym filmem, tylko ze zmienionym tytułem. Technika znana jako ‘przetytułowanie filmu’ została wprowadzona w tzw. sitcomach a po raz pierwszy użyta w filmach z serii Rambo.

  - A myśleliście, że co nam chodzi po głowach, kiedy mówiliśmy, że kręcimy dwie części na raz? – powiedzieli bracia Wachowscy, reżyserzy pierwszego filmu.
  Polaków rozmowy toaletowe
  13 587  
  5   15  
  "Jadę sobie spokojnie na autostradzie, aż nagle zachciało mi się do ubikacji. Zjechałem więc na najbliższy parking i poszedłem do toalety. Siedzę sobie spokojnie na kibelku i nagle słyszę :
  - Hi, jak leci ?
  Prawdę mówiąc, wcale nie przepadam za tym, żeby w ubikacjach jakieś znajomości zawierać, ale mysle sobie, ach w sumie mogę mu odpowiedzieć:
  - Jakoś idzie, dzięki - odpowiadam
  Wakacyjny kurs gestów
  14 060  
  0   7  
  Gest Kozakiewicza
  Ze zwykłego, trochę wulgarnego "a wała!" urósł do rangi patriotycznego wyrażenia naszego stosunku do ZSRR. Narodził się w lipcu 1980 r. na olimpiadzie w Moskwie. Był wtedy dosadny i prawdziwy. Nie nadużywajmy go z błahych przyczyn.

  Gest przywódcy
  Nie nadużywać, gdy się nim nie jest. W triumfalnym geście unosimy rękę dopiero wtedy, gdy nas wybiorą na prezydenta. I wtedy machamy nią rozentuzjazmowanym tłumom.

  Grożenie palcem
  Czyli pierwsze łagodne ostrzeżenie. Rodzaj "żółtej kartki".

  Największe Klapy roku 2001
  10 984  
  1   8  

  Zlot kobiet nadzwyczaj inteligentnych i jednocześnie niezwykle pięknych, wyrozumiałych oraz zdolnych całkowicie oddać się mężczyznie, któremu robiłyby przez cały czas dobrze. (Chodzi o obiady oraz prasowanie koszul)
  Z listów do redakcji - prostata w filharmonii
  8 273  
  2   6  
  Napisał do nas pan Leon Zdrowaprostata z Wałbrzycha, doświadczony, 90 letni lekarz geriatra, który karierę rozpoczął już w latach trzydziestych i do tej pory pozostaje ekspertem w sprawach prostaty. Ten zagorzały meloman pisze do nas mocno zbulwersowany po ostatniej swojej wizycie na koncercie w filharmonii wałbrzyskiej. Pisze tak:
  „trwał właśnie koncert w filharmonii wałbrzyskiej, na którym jako meloman czułem, że wznoszę się na wyżyny doznań duchowych i emocjonalnych. W czasie jednej z dramatycznych pauz, które tak cudownie wplótł Wagner w swój utwór ktoś z jednego z pierwszch rzędów krzyknął pełnym dramatyzmu głosem:
  - Czy jest na sali lekarz!?

  Z archiwów JM


  Kącik zabijania czasu
  Login
  Najnowsze pliki z Szaffy
  Krótkie dżołki
  Peszko obiecał upić się na sztywno, jeśli Polska wygra Mundial. Lub jeśli nie wygra.
  * * *
  Na górze róże, na dole fiołki. Jestem schizofrenikiem i ja też.
  * * *
  Zgubiłem sto złotych, zadzwoniłem do banku. Nie wiem, dlaczego nie chcieli ich unieważnić.
  * * *
  Żonaci faceci żyją dłużej od samotnych, ale chętniej umierają.
  * * *
  Pod pozorem porządków przeniosłem ostatnio router w inne miejsce. Żona nie wie, że chodziło o poprawienie zasięgu wifi w kiblu...
  * * *
  Zakazane strony